״הפגישה עמך הובילה אותי קרוב מאי פעם לפגישה עם העצמי שלי והתבוננות ממרחק על מה שמנהל את חיי ויצירת שינוי סביב זה. אפילו ברמה הקטנה ביותר זה חולל שינוי עצום.

המפגש עמך אפשר אצלי מגע עם רובדים שונים ממקום של פשטות, צניעות וללא שיפוטיות, מה שאיפשר לי את היכולת להיות ללא חשש מכשלון או חוסר הצלחה או דבר מה שצריך להשיג ואם לא אז אני לא יכולה יותר. במרחב שיצרת חשתי שלא היה צורך בהצלחה, לא היתה מטרה בלתי ניתנת להשגה, המטרה היחידה הברורה היתה להיות ולחוות מה שנחווה ולהרגיש מה שמרגיש ושזה מה שצריך להיות- הלגיטמציה לכך שכל מחשבה חולפת, צליל, ריח, מראה, תחושה הדברים היומיומיים שכולנו מכירים ומסוגלים להם, הם המסר ושזה בסדר לקחת אותם כמפת הדרכים.. אפשרו לי לפתוח בביטחון את הצוהר לרקיע.

הדוגמאות והסיפורים מחייך, הכנות והשיתוף לגבי התמודדויות בהן ואותם עברת הפכו את הגישוש אחר עולם לא מוחשי למוחשי דווקא מחוסר המושלמות שבנו…הרגשתי שאת מאפשרת לי להיות אני, שהכל בסדר ושאין משהו לא תקין במה שקרה, קורה לי. התחושה שלוותה אותי ועדין מלווה זה שהשינוי גם במקומות הקטנטנים הוא שינוי עצום…מרחב זה יצר אצלי אומץ להיות, להיות באמת; חווית הכנות והפשטות והכלה עצומה של החיים כפי שהם על כל הטוב והרע. חוויה של מקום ראשוני…״

שקמה פלדמן